Symulacje biznesowe

Czas zdalnego nauczania to czas nowych, kreatywnych pomysłów na naukę. Uczniowie klas I i III technikum oraz I i II szkoły branżowej w ramach przedmiotów – podstawy przedsiębiorczości i działalności gospodarczej – pod kierunkiem p. Wiesławy Rajewskiej, korzystali z Branżowych Symulacji Biznesowych firmy Revas. 44 zespoły uruchomiły i prowadziły wirtualne biura turystyczne. Uczniowie określali usługi, jakie oferowali do sprzedaży, zatrudniali pracowników, kupowali materiały i sprzęt, a także konkurowali o klientów. Po każdym miesiącu działalności ich biura analizowali osiągnięte wyniki podjętych decyzji, wyciągali wnioski, rozwiązywali problemy i decydowali o strategii dalszego prowadzenia swojego biznesu. Najlepszy wynik finansowy spośród wszystkich rywalizujących zespołów uzyskał zespół WJS, który prowadzili uczniowie z klasy 3 technikum mechanicznego – Daniel Kwiatosz i Krystian Gołąbiewski. Ich wyniki widnieją na powyższym zdjęciu. W szkole branżowej bezkonkurencyjny okazał się zespół Funclub, czyli Monika Osiecka, Paulina Miklasz oraz Sandra Pacanowska, z klasy 2BC. Dla uczniów to była świetna okazja, by sprawdzić i rozwinąć swoje przedsiębiorcze umiejętności.

LINKI

KONTAKT

 
Koronowo ul. Dworcowa 53
86-010 Koronowo
 
Sekretariat: (0-52)3822-246 
 
FAX: (0-52)3822-246
 
Stacja Kontroli Pojazdów:
(0-52)3822-247